pawelwislak napisał(a):

ale weź pod uwagę że było też wielu którzy z bardzo podobnych pobudek głosowali na Kaczyńskiego niestety Polska jako taka chyba nie dorosła do demokracji. Bo tak naprawdę myślę że gdyby skasować głosy bez własnych poglądów politycznych proporcje zostały by zachowane.
Bronex a szłyszałeś że ten "skośny" mówił w ten sposób, pewny tego jesteś ? bo jak nie to mówi to samo za siebie wierzysz w pewne stereotypy. Poznałem na różnych uczelniach wielu tzw skośnych różnego pochodzenia których rodziny nie raz od 2 pokoleń a może więcej już mieszkały na terenie Polski i możliwe że chciałbyś być tak oczytanym i używać takiego języka jak oni. Ale jasne wierzmy w stereotypy w końcu jesteś pewnie złodziejem samochodów...
|
hahaha rozjebałeś mnie . Nie , mylisz się kradnę dzieciom hulajnogi..