Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5524
Stary 13.04.2010, 23:31
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
A jednak to on decydował.
A potem stwierdził żeby się godzić, a nie dzielić. Czyli przekładając na prostszy język: "Ja podjąłem decyzję i nic wam do tego. Jednoosobową, bo jednoosobową, ale podjąłem. Nic od was nie zależy więc nie protestujcie chociaż się z nią nie zgadzacie". Przykro mi. Ja się nie zgadzam i mam prawo o tym napisać i nie obrażam od początku dyskusji ani prezydenta, ani osób o innym poglądzie, ani nikogo innego.

Żadnym argumentem jest dla mnie kwestia panującej żałoby. Ktoś mógł pomyśleć wcześniej o konsekwencjach, a nie teraz zamykać usta panującą żałobą. Tak zresztą powiedział również bp. Pieronek.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.