|
I skoro Kaczyński, to może jeszcze Kaczorowski? Przecież też się zasłuzył podobnie jak Kaczyński. A Jeśli tak, to nastepnymi będą Wałęsa, Kwaśniewski...
Ludzie !! Wawel jest magicznym miejscem i takim powinien zostać. Niech będzie dostępny tylko dla MAGICZNYCH ludzi.
John1906, lepiej pisać prawdę, niż kłamstwo.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 13.04.2010 o godz. 23:30.
|