Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5514
Stary 13.04.2010, 23:20
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post

Ciekawe jak 747 Obamy wyląduje w Balicach, pewnie z prawie pustym zbiornikiem będzie musiał...
Wielokrotnie już lądował w Balicach 747 Izraelskich linii lotniczych - bez najmniejszych problemów.