Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5497
Stary 13.04.2010, 23:00
Myśle że dla Kwacha też się znajdzie miejsce na Wawelu, chociażby ze względu na to że pojechał najebany oddac hołd pomordowanym oficerom Ludzie o czym Wy piszecie, przecież on chyba nawet katolikiem nie jest

A co do samej decyzji odnośnie Wawelu, to w sumie dziwię się trochę że sie na to zdecydowali.(z punktu widzenia rodziny)

Ciekawe jak 747 Obamy wyląduje w Balicach, pewnie z prawie pustym zbiornikiem będzie musiał...
piekna zaba w podpisie