Myśle że dla Kwacha też się znajdzie miejsce na Wawelu, chociażby ze względu na to że pojechał najebany oddac hołd pomordowanym oficerom

Ludzie o czym Wy piszecie, przecież on chyba nawet katolikiem nie jest
A co do samej decyzji odnośnie Wawelu, to w sumie dziwię się trochę że sie na to zdecydowali.(z punktu widzenia rodziny)
Ciekawe jak 747 Obamy wyląduje w Balicach, pewnie z prawie pustym zbiornikiem będzie musiał...