Wyświetl pojedynczy post
robertos
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5496
Stary 13.04.2010, 23:00
Ta decyzja jest bardzo dobra ,należy pochować prezydenta na Wawelu ,po pierwsze to jest pierwszy prezydent ,który zginął podczas pełnienia obowiązków w nowej Polsce po 1989 roku ,po drugie jest to wola rodziny ,którą należy uszanować.
A takie protesty dzieci neostrady to tylko przynoszą wstyd i hańbe Krakowowi .
L.Kaczyński był wielki patryiotą a Wawel to odpowiednie miejsce dla niego .