Vinci napisał(a):

Jasne, a później wyślą do Obamy i Putina SMS-a, "Zmiana planów, wpadajcie do Warszawy, czekamy... "
|
Polacy są do takich kabaretów zdolni.
orzeu napisał(a):

dzisiaj juz zalozylem sie o whisky ze do 2030 nie zobaczymy w Polsce lepszego prezydenta i moge zalozyc sie z kolejnymi osobami.
|
HEh no to przegrałeś, a może chodziło że nie będzie gorszego?