Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5479
Stary 13.04.2010, 22:38
Vinci napisał(a):Wyświetl post


Jasne, a później wyślą do Obamy i Putina SMS-a, "Zmiana planów, wpadajcie do Warszawy, czekamy... "
Polacy są do takich kabaretów zdolni.


orzeu napisał(a):Wyświetl post
dzisiaj juz zalozylem sie o whisky ze do 2030 nie zobaczymy w Polsce lepszego prezydenta i moge zalozyc sie z kolejnymi osobami.
HEh no to przegrałeś, a może chodziło że nie będzie gorszego?
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 13.04.2010 o godz. 22:43.
Jovanovic - masz plusa.