Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5470
Stary 13.04.2010, 22:26
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
a tak na marginesie orzeu no offence`a ale jakim sposobem chcecie oceniać kto jest lepszym albo kto był lepszym prezydentem
Na podstawie opinii kilku historykow/politologow o roznych pogladach.
WISŁA PANY !!