Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5468
Stary 13.04.2010, 22:21
Połowa tam wpisanych pewnie sama nigdy nie była na Wawelu.
Takie wpisy to wstyd dla Polski i Krakowa.
Niektórym chyba się poprzewracała w głowach. Może jeszcze ustalą miejsce i godzinę pochówku.
W naszych sercach nie ma litości.