Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5464
Stary 13.04.2010, 22:16
lizzy napisał(a):Wyświetl post
Twoje argumenty natomiast pękają wprost w szwach od merytoryki


Co do tego kto żyje nienawiścią- popatrz na swoją powyższą "wyważoną i spokojną" wypowiedź, a także dużej części kolegów "po linii". Ala jak rozumiem to tylko w pełni uzasadniona i jedyna słuszna reakcja na niecne działanie lewackiego elementu.
Co widać po facebooku? Jaka była średnia wieku pod Kurią? Czy może byłeś i liczyłeś? Z relacji w telewizji widać akurat dość wyraźnie że spora grupa osób z tych którzy tam byli mieszkają w Krakowie dobre dwa albo i trzy razy dłużej niż Ty żyjesz
Chyba sobie pomyliles kolejnosc rozmowy. Ktos cos powiedzial, ja zadalem pytanie i to nie ja mam teraz dawac argumenty bo na co? Na to ze osmielilem sie spytac?
Jazda - kolejny z genialna argumentacja w stylu "no jak mozna tak mowic w ogole". Nalezysz pewnie do tej grupki od "Pilsudski w grobie sie przewraca".
Szkoda ze nie zauwazyl zaden z was ze nie jestem fanem pomyslu chowania Kaczynskiego na Wawelu. Choc jak widze ta zolc, ktora wylewa sie teraz z ludzi(?) to ze zwyklej przekory wychodzi na to ze dobrze gdyby tam sie jednak pogrzeb odbyl. A Kaczynskiego osadzi historia, dzisiaj juz zalozylem sie o whisky ze do 2030 nie zobaczymy w Polsce lepszego prezydenta i moge zalozyc sie z kolejnymi osobami.

ps. http://www.tvn24.pl/-1,1652092,0,1,n...wiadomosc.html
Rzeczywiscie. Sami Krakusi z 60-letnim stazem.
WISŁA PANY !!