Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5463
Stary 13.04.2010, 22:13
PvD napisał(a):Wyświetl post
Jestem oczywiście zniesmaczony decyzją ale jest taka a nie inna więc napiszę o jednej rzeczy, która mnie zastanawia. A mianowicie kilka ciekawych postów mających być argumentem ZA









Tragicznie zmarłego prezydenta RP, którego pochowamy na Wawelu chyba w argumentacji powinno się porównywać do Największych, a nie do tych mniejszych. Argumentacja, że przecież spoczywają tam gorsi wg mnie nie powinna się pojawiać jako argument bo uwłacza zmarłemu prezydentowi. Dla mnie takie stawienie sprawy jest gorsze od tej decyzji. "Skoro nie leżą tam najwybitniejsi to i Lech i Maria Kaczyńscy też mogą" to chyba nie wyraz szacunku do prezydenta tak stawienie sprawy.To, że ktoś kiedyś postanowił, że te postaci tam spoczywają nie może być pretekstem i argumentem w dyskusji bo może też w opinii wielu uchodzą one za błędne?!
Ale to nie były porównania. Po prostu próbujemy uświadomić, że na Wawelu nie leżą sami wielcy. To czy Kaczyński będzie do tego grona się kiedyś zaliczał nie nam to oceniać i tyle.