Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5452
Stary 13.04.2010, 22:06
cpc napisał(a):Wyświetl post
Decyzja dotycząca pochówku prezydenta na Wawelu jest delikatnie mówiąc niefortunna. O ile od soboty rano naród był jako tako zjednoczony to dzisiaj jest na nowo podzielony.

Po drugie, jak stanie się to naszą nową świecką tradycją to zarówno L. Wałęsa jak i A. Kwaśniewski będą kiedyś również tutaj pochowani, co mnie akurat już przeraża.

Na prawdę nie wiem jakimi powodami kierowali się decydenci ale mam nadzieję, że nie kierowali się tylko emocjami.
Nie bedzie tak.
Oni juz przemineli, nic na nich nie mozna ugrac, poza tym nie koleguja sie z kosciolem...
Choc moim zdaniem akurat predzej Walesa by na to zaslugiwal niz Kaczynski