cpc napisał(a):

Decyzja dotycząca pochówku prezydenta na Wawelu jest delikatnie mówiąc niefortunna. O ile od soboty rano naród był jako tako zjednoczony to dzisiaj jest na nowo podzielony.
Po drugie, jak stanie się to naszą nową świecką tradycją to zarówno L. Wałęsa jak i A. Kwaśniewski będą kiedyś również tutaj pochowani, co mnie akurat już przeraża.
Na prawdę nie wiem jakimi powodami kierowali się decydenci ale mam nadzieję, że nie kierowali się tylko emocjami.
|
Nie bedzie tak.
Oni juz przemineli, nic na nich nie mozna ugrac, poza tym nie koleguja sie z kosciolem...
Choc moim zdaniem akurat predzej Walesa by na to zaslugiwal niz Kaczynski