Wyświetl pojedynczy post
MisIIek
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: 5

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5439
Stary 13.04.2010, 21:57
Wyraziłem szczerą opinię, tak czuje, złożyło się na to wiele sytuacji, jego poglądów, zachowań, wypowiedzi. Starczy ? Mimo antypatii do niego, potrafię zachować rozsądek i nie pluć jadem na prawo i lewo, czego Ty wyraźnie nie potrafisz. Może też słowo nienawiść jest tu za mocnym słowem, bardzo nie lubiłem będzie lepiej pasować.
Co to znaczy tacy ludzie jak Ty?
a może ustosunkujesz się do reszty wypowiedzi