BRTS39 napisał(a):

Ja tylko pytam. Jak myślicie czy są jakiekolwiek szanse że to da sie odkręcić?
Bo ja mysle ze skoro Obama mówi że bedzie w Krakowie, policja organizuje zastępy, jest plan co i jak.
To nie ma bata żeby ich tam nie pochowali, ****a a Powązki to co ?
|
Jak piszecie ze Obama ma byc to nie sadze, ze sie cos zmieni, jesli zapowiedzili ze bedzie na 100% to teraz juz za pozno. Secret Service potrzebuje do 4 dni na rozeznanie terenu, posprawdzanie mozliwych miejsc dla snajperow i tym podobne sprawy