BRTS39 napisał(a):

|
Ja tylko pytam. Jak myślicie czy są jakiekolwiek szanse że to da sie odkręcić?
|
hehe ,Klamka zapadła więc proponuje pogodzić się z tym.
Gdzie uważam że dyskusja o tym nie jest niczym złym, tyle że może nie teraz i na pewno bez zaciekłości