Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5427
Stary 13.04.2010, 21:50
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko pytam. Jak myślicie czy są jakiekolwiek szanse że to da sie odkręcić?
hehe ,Klamka zapadła więc proponuje pogodzić się z tym.
Gdzie uważam że dyskusja o tym nie jest niczym złym, tyle że może nie teraz i na pewno bez zaciekłości
94 - Allah Akbar!!