Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5420
Stary 13.04.2010, 21:46
Wiem, że Wawel to miejsce szczególne, ale nie jest to miejsce "nad nami", bo jakby tak było to nie każdy by tam sobie mógł wejść, pospacerować itd. Wawel jest dla nas Polaków miejscem szczególnym i jeśli Prezydent RP nie zasługuje na pochówek na Wawelu to powiedzcie mi kto zasługuje ?
W naszych sercach nie ma litości.