Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5417
Stary 13.04.2010, 21:43
Ja tylko pytam. Jak myślicie czy są jakiekolwiek szanse że to da sie odkręcić?

Bo ja mysle ze skoro Obama mówi że bedzie w Krakowie, policja organizuje zastępy, jest plan co i jak.
To nie ma bata żeby ich tam nie pochowali, ****a a Powązki to co ?
Jovanovic - masz plusa.