flamengista napisał(a):

To są kpiny z Wawelu, świętego miejsca dla Polski. Miejsca, gdzie chowano królów i najwybitniejszych mężów stanu.
Kaczyński ma być stawiany na równi z Jagiełło, Piłsudzkim czy Kościuszką? To jakiś ponury żart, kpiny z polskiego panteonu narodowego.
|
Jak na człowieka, który mocno odwołuje się do autorytetów i mężów stanu z przeszłości, to na litość boską mógłbyś się nauczyć poprawnie pisać ich nazwiska.