Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5411
Stary 13.04.2010, 21:41
Kaczyński za kilka miesiecy zapewne odszedlby w nieslawie ,wysmiany,wyszydzony a teraz mamy szopke z pochowaniem go na Wawelu