a widzisz rożnicę między Prezydentem Twojego kraju, a jakimś profesorem? To nie chodzi o to czy coś załatwił czy nie. Był głową państwa i musimy to zrozumieć. Umiera najważniejsza osoba w Polsce i dlatego ma prawo być pochowana z honorami wśród innych, którzy również poświęcili życie dla Polski.