Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5410
Stary 13.04.2010, 21:40
TIGERTSW napisał(a):Wyświetl post
Majchrowski wyszedł na całej aferze najlepiej, zamiast honorowego obywatela jest pogrzeb na Wawelu dla Kaczyńskiego. A już niedługo Filipiak dostanie pochówek na Wawelu a potem parchy zostaną jedynym słusznym krakowskim klubem jak tak zrobią nie pójdziecie protestować pod kurią Każdy ma prawo protestować !!

A pojednanie z Rosją czy będzie czy nie to się okaże w perspektywie czasu a nie że już jest i będzie na zawsze więc Kaczyński NICZEGO nie załatwił.
a widzisz rożnicę między Prezydentem Twojego kraju, a jakimś profesorem? To nie chodzi o to czy coś załatwił czy nie. Był głową państwa i musimy to zrozumieć. Umiera najważniejsza osoba w Polsce i dlatego ma prawo być pochowana z honorami wśród innych, którzy również poświęcili życie dla Polski.