Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5388
Stary 13.04.2010, 21:30
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze Krakowianie przychodzac na pogrzeb pokaza swoja iloscia jakim beznadziejnym marginesem jest ta zgraja szczurkow spod kurii.
Czemu z taka latwoscia przychodzi wam obrazanie ludzi ? Ty masz taki poglad ,ktos ma inny i ma prawo to demonstrowac ,chyba o to chodzi w demokracji