orzeu napisał(a):

|
Mysle ze Krakowianie przychodzac na pogrzeb pokaza swoja iloscia jakim beznadziejnym marginesem jest ta zgraja szczurkow spod kurii.
|
Czemu z taka latwoscia przychodzi wam obrazanie ludzi ? Ty masz taki poglad ,ktos ma inny i ma prawo to demonstrowac ,chyba o to chodzi w demokracji