GJ1906 napisał(a):

|
Wychodzi na to że niektórzy piszą że ludzie nie potrafią uszanować takiej tragedii i żałoby, a sami na tej tragedii i żałobie chcą promować Kraków...
|
Dokładnie , a zwłaszcza Dziwisz . Gdyby zostali pochowani w Warszawie nie byłoby całej tej dyskusji . Jestem niemal pewien , że para prezydencka chciałaby zostać pochowana w stolicy .Zwłaszcza pani Maria która była bardzo skromna na pewno nie chciałaby po śmierci zostać złożona w tym miejscu .