Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5382
Stary 13.04.2010, 21:25
GJ1906 napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to że niektórzy piszą że ludzie nie potrafią uszanować takiej tragedii i żałoby, a sami na tej tragedii i żałobie chcą promować Kraków...
Dokładnie , a zwłaszcza Dziwisz . Gdyby zostali pochowani w Warszawie nie byłoby całej tej dyskusji . Jestem niemal pewien , że para prezydencka chciałaby zostać pochowana w stolicy .Zwłaszcza pani Maria która była bardzo skromna na pewno nie chciałaby po śmierci zostać złożona w tym miejscu .