Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22385
Stary 13.04.2010, 21:25
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem fałsz, ma już swoje lata i chce zarobić, a w Grecji na pewno dostanie dużo więcej niż w Polsce, zwłaszcza, że jeszcze grac potrafi i na pewno znajdzie zatrudnienie.
Powiem inaczej, oby fałsz.

zresztą co tu gdybać, na pewno nie przyjdzie.

Odpowiedz cytując