pablo92TSW napisał(a):

|
Moim zdaniem fałsz, ma już swoje lata i chce zarobić, a w Grecji na pewno dostanie dużo więcej niż w Polsce, zwłaszcza, że jeszcze grac potrafi i na pewno znajdzie zatrudnienie.
|
Powiem inaczej, oby fałsz.
zresztą co tu gdybać, na pewno nie przyjdzie.
