Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22384
Stary 13.04.2010, 21:22
Moim zdaniem fałsz, ma już swoje lata i chce zarobić, a w Grecji na pewno dostanie dużo więcej niż w Polsce, zwłaszcza, że jeszcze grac potrafi i na pewno znajdzie zatrudnienie.
Odpowiedz cytując