Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4820
Stary 13.04.2010, 21:13
massoud napisał(a):Wyświetl post
LISTA MŁODYCH I BRAMKOSTRZELNYCH ZAWODNIKÓW Z (NIEKONIECZNIE) SŁABSZYCH LIG

Milos Lacny - Słowacja, MFK Ružomberok, 22 lata, 184 cm, napastnik, 12 goli w słowackiej ekstraklasie

Fernando Uribe Himcapie - Kolumbia, Once Caldas, 22 lata, 181 cm, napastnik, 7 goli w kolumbijskiej ekstraklasie (system wiosna - jesień)

Javier Hernández Balcazar - Meksyk, Deportivo Guadalajara, 21 lat, 173 cm, napastnik , 10 goli w meksykańskiej ekstraklasie, na dzisiaj król strzelców

Pablo Daniel Zeballos Ocampos - Paragwaj, Cerro Porteño, 24 lata, 178 cm, napastnik, 8 goli w paragwajskiej ekstraklasie w 2010, na dzisiaj król strzelców

Diego Tardelli Martins - Brazylia, Flamengo RJ, 25 lat, 179 cm, napastnik, 19 goli w brazylijskiej ekstraklasie, król strzelców w 2009

Henrikh Mkhitaryan - Armenia, Metalurg Donetsk (Ukraina), 21 lat, napastnik, 9 goli ukraińskiej ekstraklasie, strzelec nr. 4 w obecnym sezonie

Andriy Yarmolenko - Ukraina, Dinamo Kijów, 20 lat, 187 cm, napastnik, 7 goli w ukraińskiej ekstraklasie

Alexander Gerndt - Szwecja, Gefle IF, 24 lata, napastnik, 5 goli w szwedzkiej ekstraklasie, jak narazie król strzelców

Vladimir Sergeevich Dyadyun - Rosja, Spartak Nalchik, 21 lat, 180 cm, napastnik, 4 gole, strzelec nr 2 w rosyjskiej ekstraklasie

Marius Silviu Alexe - Rumunia, Dinamo Bukareszt, 20 lat, pomocnik, 6 goli w rumuńskiej ekstraklasie

Liviu Adrian Ganea - Rumunia, Astra Ploiesti, 176 cm, 22 lata, napastnik, 11 goli w rumuńskiej ekstraklasie, jak narazie wice-król strzelców


JEST SPORO WISIENIEK DO WYBORU - HENIU, ZDZISIU, DZIAŁACZE, PRZYJRZYJCIE SIĘ I NIECH WRESZCIE DO WAS DOTRZE, ŻE W WIŚLE NIE MA NAPASTNIKA.

Twoja radosna twórczość, czyli coś w stylu kopiuj i wklej bez zastanowienia mnie przeraża.... większość z tych zawodników których wymieniłeś leje na Wisłę zimnym moczem... a już podanie króla strzelców ligi brazylijskiej to jakaś kpina... weź się ogarnij.
Odpowiedz cytując