|
Każdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanowac.
Wg mnie (17 latka) Kaczyński nie powinien zostać pochowany na Wawelu. Wiadomo, był to prezydent Polski, był zagorzałym patriotą, zginął za Polskę. Jednak.. nie zrobił tyle dla niej co przykładowo Piłsudski, Kościuszko czy Sikorski, nie mówiąc o najwiekszych królach Polski. Może jestem za młody żeby tak uważać, ale nie jestem w tym odosobniony.
|