|
I wszechobecna napinka na Facebooku. Ktoś założył grupę "Nie dla Kaczyńskich na Wawelu" i ma 12 000 zwolenników. Przykre. A to przez to, że się śmiali z niego, bo się przejęzyczył z borubarem i cały internet miał smiechu co nie miara. A to że przez 5 lat robił to co miał robić najlepiej jak mógł, bez kretyńskich kłótni w stylu Palikota to przecież nieważne jest. Co za wstyd...
|