|
Niektórzy to chyba szukają okazji do zniszczenia wszystkiego co dobre.
To nie jest protest obrońców, tylko krzyki, osób które zniszczyć chcą wszystko, łącznie z Wawelem. Jak można nazwać się obrońcą robiąc awantury podczas wielkiej żałoby i tragedii? Zniszczmy Polskę, więzi, wielkie patriotyczne uczucia. Wawel obroniony, Wawel zniszczony.
Nie chcę mówić czy zasługuję czy nie, bo nie mi to oceniać.
Jeszcze jedno- do wszystkich najgłośniej krzyczących-wiecie kto leży na Wawelu, co zrobił, kim był? Czy tylko-królowie?
Ostatnio edytowane przez DrewniaQ : 13.04.2010 o godz. 21:06.
|