Arapaho napisał(a):

|
Pokazali właśnie na TVN 24.Świadczy to tylko o tym co od jakiegoś czasu dzieje się w Krakowie.To już nie jest centrum Polski to juz nawet nie jest miasto.To zapyziała,zakompleksiona wioska.Wstyd i hańba na całą Polskę! Do tego wypowiedzi gówniarzy z pryszczami na twarzy , na oko max 18 lat, kreujących się na znawców polityki może historii...
|
I za takich ludzi trzeba się wstydzić. Banda idiotów. Zginął Prezydent na "służbie" i dlatego uważam, że jeżeli się zgodził Dziwisz (w przeciwienstwie np do Sapiehy) to nie ma problemu. Ludzie to jest pierwszy Prezydent, w Polsce od czasów Mościckiego. Nie moge patrzeć na ludzi ktorzy zakladaja konta na fb nie dla Kaczyńskich na Wawelu, albo takich padalcow jak pokazywali w telewizji. Po prostu to jest wstyd. Może się to nei podobać, ale szanujmy się. A i btw "prorocy" czy Wy myślicie, że Jarek może wszystko? Bez jakiejś inicjatywy z Krakowa, myślę, że do głowy by mu to nie przyszło...