AS82 napisał(a):

|
Kolezanka mi napisala ze pod kuria ponoc byla grupa osob ,ktora skandowala "Na Powązki ,na Powązki !!"
|
Bardzo fajnie to wyglądało, jakiś śmieszny naskrobany transparent i banda dzieciaków wokoło... Żenada.
Nie wypowiadam się o trafności decyzji umieszczenia grobu prezydenta na Wawelu. Mam swoje zdanie nie koniecznie z ta decyzja się zgadzajac.
Niewątpliwie jest to dla Krakowa jednak prestiż chociażby dlatego ze o naszym mieście usłyszą ponownie ludzie na całym świecie.A nasze Krakowskie mury odwiedza największe osobistości z rożnych krajów.
Gratuluje protestującym haseł i wykonania protestu...

Szkoda ze tylko tvn24 już się na to rzucił i pokazał ta lokalna wiochę w TV.