Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5327
Stary 13.04.2010, 20:25
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Kolezanka mi napisala ze pod kuria ponoc byla grupa osob ,ktora skandowala "Na Powązki ,na Powązki !!"
Bardzo fajnie to wyglądało, jakiś śmieszny naskrobany transparent i banda dzieciaków wokoło... Żenada.

Nie wypowiadam się o trafności decyzji umieszczenia grobu prezydenta na Wawelu. Mam swoje zdanie nie koniecznie z ta decyzja się zgadzajac.

Niewątpliwie jest to dla Krakowa jednak prestiż chociażby dlatego ze o naszym mieście usłyszą ponownie ludzie na całym świecie.A nasze Krakowskie mury odwiedza największe osobistości z rożnych krajów.

Gratuluje protestującym haseł i wykonania protestu... Szkoda ze tylko tvn24 już się na to rzucił i pokazał ta lokalna wiochę w TV.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!