Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
bohun
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: NH - 2 PL
Offline
#
5320
13.04.2010, 20:18
orzeu
napisał(a):
A Bartoszewski co takiego wielkiego dla Polski zrobil? Bo chyba cos przeoczylem...
poszukaj, poczytaj, albo popytaj starszych za nim napiszesz cos głupiego...
WISŁA PANY!
bohun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bohun
Znajdź inne posty napisane przez bohun