Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 13.04.2010, 20:15
Chcę za pomocą programu Foobar zgrać płytę na kompa w formacie flac.
Płytka to oryginał i kiedyś już to robiłem teraz coś jest nie tak.
Zaznaczam wszytko co mnie interesuje odnośnie samej konwersji.
Później tworze folder gdzie ma ulokować pliki, a później prosi "please locate flac.exe."
I tu jest mój problem.Co tu mam dać?
Może mi ktoś wytłumaczyć.
Odpowiedz cytując