Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5318
Stary 13.04.2010, 20:10
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Nie bronie Jaroslawa ale jestes pewien ze to jego pomysl? Bo wedlug roznych relacji to pomysl Dziwisza lub Majchrowskiego.
Według doniesień medialnych (nie tylko "podstępnej" GW) propozycja padła od Dziwisza, a Jarosław ją skwapliwie zaakceptował.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo