Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5317
Stary 13.04.2010, 20:09
Kolezanka mi napisala ze pod kuria ponoc byla grupa osob ,ktora skandowala "Na Powązki ,na Powązki !!"
Ostatnio edytowane przez AS82 : 13.04.2010 o godz. 20:13.