Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5314
Stary 13.04.2010, 20:02
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Miałem tylko to na myśli, że pewni ludzie popadają ze skrajności w skrajność. Do momentu śmierci częste szydzenie, a od soboty nadmierna gloryfikacja. Kaczyński był porządnym politykiem jakich mało, ale nie można przesadzać.
Ok, niczego Ci nie zarzucam - po prostu trochę niefortunnie to wypadło. Moim zdaniem również większość person z ekranu powinna pochylić łby i zamilknąć.
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 13.04.2010 o godz. 20:05.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"