KOALIK napisał(a):

|
Miałem tylko to na myśli, że pewni ludzie popadają ze skrajności w skrajność. Do momentu śmierci częste szydzenie, a od soboty nadmierna gloryfikacja. Kaczyński był porządnym politykiem jakich mało, ale nie można przesadzać.
|
Ok, niczego Ci nie zarzucam - po prostu trochę niefortunnie to wypadło. Moim zdaniem również większość person z ekranu powinna pochylić łby i zamilknąć.