Mareq napisał(a):

To wiedza tajemna

Abstrahując od tego wszystkiego to musicie przyznać że nikomu nawet do głowy by nie przyszło, że w ogóle może paść jakaś propozycja pochówku na Wawelu.Kaczyński to Warszawiak, związany właśnie ze stolicą czy choćby Gdańskiem...Wiem że to głupie stwierdzenie ale ciekawe co on by o tym myślał i czy w ogóle chciałby leżeć w Krakowie.