|
Ja osobiście uważam, że Wawel z różnych powodów to nie miejsce na ten pochówek. Ale nie o tym chciałem pisać - bo nie zamierzam nikogo do swojej racji przekonywać - nie czuję takiej potrzeby.
O wiele bardziej przerażające jest to jak wygląda dyskusja tutaj. Większość z Was, gdyby tylko mogła - utopiłaby kogoś kto ma inne zdanie w łyżce wody. Jakbym miał przed oczami scenę z "Dnia Świra" - moja racja jest najmojsza - i nawet pasuje szarpanie flagi, które tam było pokazane.
Żenada Panowie, żenada. Smutno to czytać.
|