Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5302
Stary 13.04.2010, 19:25
Ja osobiście uważam, że Wawel z różnych powodów to nie miejsce na ten pochówek. Ale nie o tym chciałem pisać - bo nie zamierzam nikogo do swojej racji przekonywać - nie czuję takiej potrzeby.

O wiele bardziej przerażające jest to jak wygląda dyskusja tutaj. Większość z Was, gdyby tylko mogła - utopiłaby kogoś kto ma inne zdanie w łyżce wody. Jakbym miał przed oczami scenę z "Dnia Świra" - moja racja jest najmojsza - i nawet pasuje szarpanie flagi, które tam było pokazane.

Żenada Panowie, żenada. Smutno to czytać.