Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22382
Stary 13.04.2010, 19:21
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Co nas nie zabije to nas wzmocni .....

Z Polski na ta chwile to bym bral Onyszke zwlaszcza ze Odra to dla niego tylko taki przystanek ,napewno dlugo w niej grac nie zamierza.

naprawde czas kogos zakontrakotwac ,bo gdzie nie czytam o sytuajcji z bramkarzem to zaraz wszyscy mowia i pisza o Wisle i 30 bramkarzach na testach.Dosc tego posmiewska ,kupowac kogos i koniec tej szopki.
Ale i tak będzie serial trwał bo nie będzie drugiego bramkarza który w przyszłości mógłby go zastąpić.
Odpowiedz cytując