Wojtas napisał(a):

Co nas nie zabije to nas wzmocni .....
Z Polski na ta chwile to bym bral Onyszke zwlaszcza ze Odra to dla niego tylko taki przystanek ,napewno dlugo w niej grac nie zamierza.
naprawde czas kogos zakontrakotwac ,bo gdzie nie czytam o sytuajcji z bramkarzem to zaraz wszyscy mowia i pisza o Wisle i 30 bramkarzach na testach.Dosc tego posmiewska ,kupowac kogos i koniec tej szopki.
|
Ale i tak będzie serial trwał bo nie będzie drugiego bramkarza który w przyszłości mógłby go zastąpić.