Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5298
Stary 13.04.2010, 19:19
Jak czytam niektóre wpisy to aż mnie mdli.
Owszem Ś.P. Pan Prezydent L.Kaczyński był dla mnie ogromnym patriotą i za to Go zawsze ceniłem.
Z drugiej strony czytając te wszystkie wypociny typu: "Najlepszy Prezydent", "Zasłużony Prezydent" itp. nie dobrze mi się robi.
Nie chcę teraz przytaczać moich myśli na ten temat bo chwila na to nie pozwala ale oczywiście mam odmienne zdanie co do niektórych "zakochanych" w Panie Prezydencie.

Oczywiście jeśli chodzi o pochówek na Wawelu to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie. Wawel był miejscem pochówku królów Polski i naprawdę zasłużonych ludzi.
W tym wypadku jednak proponowałbym Powązki na Aleji Zasłużonych.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)