|
Moje propozycje:
- nie atakujemy rodziny tragicznie zmarłych z powodu niechęci/urojeń/podejrzeń/etc.
- nie skrzykujemy się w tym temacie na jakieś demonstracje podczas żałoby
- staramy się zachować powagę i szacunek wobec tragedii
Ostrzegam, że moja wyrozumiałość dla chamstwa i głupoty w tej kwestii jest bardzo wątła.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|