Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5286
Stary 13.04.2010, 19:04
Moje propozycje:
- nie atakujemy rodziny tragicznie zmarłych z powodu niechęci/urojeń/podejrzeń/etc.
- nie skrzykujemy się w tym temacie na jakieś demonstracje podczas żałoby
- staramy się zachować powagę i szacunek wobec tragedii

Ostrzegam, że moja wyrozumiałość dla chamstwa i głupoty w tej kwestii jest bardzo wątła.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!