Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5285
Stary 13.04.2010, 19:02
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Wam to naprawdę TVN i Gazeta Wyborcza zrobiły z mózgu wodę.

Decyzję o pochówku Prezydenta podjęła rodzina, rząd, marszałek Komorowski i kardynał Dziwisz a nie tylko jego brat.
Decyzje podjęła rodzina czyli Jarek, być może po konsultacjach z córką Lecha.To że być może propozycja wyszła od kogoś innego, to osobna historia.
I to nie GW sobie wymyśliła , tylko takie są zasady - to rodzina decyduje o miejscu pochówku ,oczywiście w dużym uproszczeniu bo nie każdy nie wszędzie może zostać pochowany.

Nie jest to dobra decyzja wd mnie ale jest i tak na prawdę to nic nam do niej
To czy wypada itp to dyskusja nie na kilka zdań.Trza by przeanalizować kto tam leży, dlaczego, jakie były tego okoliczności itp
Jak dla mnie jest jasną sprawą że chodzi tu o tragiczną śmierć a nie o robienie z Lecha 'drugiego po papieżu' - co w części się dzieje ale to już takie uroki tego świata - z jednej skrajności, w drugą.
94 - Allah Akbar!!