Wyświetl pojedynczy post
Vasquez
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków, Podwale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5278
Stary 13.04.2010, 18:32
Liczę na pomniki Lecha Kaczyńskiego...A to rondo to jakieś nieporozumienie! Widzę, że wszystkim odpierdala ostro....
-------------------
-> Only Wisla <-
-------------------