Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Vasquez
Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków, Podwale
Offline
#
5278
13.04.2010, 18:32
Liczę na pomniki Lecha Kaczyńskiego...A to rondo to jakieś nieporozumienie! Widzę, że wszystkim odpierdala ostro....
-------------------
-> Only Wisla <-
-------------------
Vasquez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vasquez
Znajdź inne posty napisane przez Vasquez