Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5267
Stary 13.04.2010, 18:21
Bronex napisał(a):Wyświetl post
... .......ną "młodzi , wykształceni ,z wielkich miast" demonstrację z wyrywaniem kostki brukowej

...Dziwisza...

...Janem Pawłem Wielkim...

pięknie kontrastują Twoje posty. Proszę Cię, nie "używaj" Tych ludzi do jakieś napinki politycznej.
I nie używaj słów typu "dół" "psa" w kontekście miejsc proponowanch na pochówek dla ś.p Lecha Kaczyńskiego bo obrażasz pamięć i osoby spoczywające w tych miejscach. Trochę szacunku.

przeraża mnie ten temat powoli.

Widzę również, że jest coraz więcej osób mających patent na patriotyzm.