Bronex napisał(a):

... .......ną "młodzi , wykształceni ,z wielkich miast" demonstrację z wyrywaniem kostki brukowej
...Dziwisza...
...Janem Pawłem Wielkim...
|
pięknie kontrastują Twoje posty. Proszę Cię, nie "używaj" Tych ludzi do jakieś napinki politycznej.
I nie używaj słów typu "dół" "psa" w kontekście miejsc proponowanch na pochówek dla ś.p Lecha Kaczyńskiego bo obrażasz pamięć i osoby spoczywające w tych miejscach. Trochę szacunku.
przeraża mnie ten temat powoli.
Widzę również, że jest coraz więcej osób mających patent na patriotyzm.