OPTIMUS napisał(a):

|
Jedynymi Polakami godnymi pochówku na Wawelu ( w ostatnich latach) są Wałęsa
|
Eee kolege UB chcesz chowac na Wawelu? Ty chcesz, zeby Ci krolowie sie w grobach poprzewracali!?
TW Bolek na Wawelu to by był dopiero numer. Ten bufon i materialista (na ostatnim bankiecie podobno wszystkim się chwalił swoją nową komórką za 2tys. zł) na Wawelu. To moze jeszcze Michnika tam umiescic?