wislak1986 napisał(a):

Proszę czytać ze zrozumieniem. Jeśli nie posiadłeś takiej umiejętności to zamilcz.
Gość napisał "kibice Wisły, którzy czują się patriotami"
Nie każdy kibic Wisły to patriota. Jednym z przejawów patriotyzmu jest szacunek dla państwa i jego instytucji.
|
Tak samo jak i pójście do wojska, i odsłużenie roku dla Ojczyzny. Ale z tym już jest problem, bo szkoda czasu.