Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5246
Stary 13.04.2010, 17:54
matssman napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że wszyscy kibice Wisły Kraków, którzy czują się patriotami i kochają swoją Ojczyznę są zgodni, że Nasz Prezydent powinien zostać pochowany na Wawelu. Zawsze walczył o dobro Polski nigdy o dobro prywatne. Był dobrym i mądrym cżłowiekiem. Media go atakowały, młodzi szydzili z wyglądu. Ale to się nie liczy bo Polacy i tak czują, że tyle co on nie zrobił dawno żaden polityk. Chwała Mu i czesc!

O właśnie i to jest w pewnym sensie szantaż, jak ktoś się nie zgadza to nie jest patriotą i nie kocha swojego kraju...proste, czyż nie ?