Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5198
Stary 13.04.2010, 16:54
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Mniejszości kolego,mniejszości.
Jakbyś był w większości to by kto inny był Prezydentem
Jednak większości, bo jakoś nie PiS wygrał wybory 3 lata temu i nie Kaczyński wygrywał sondaże przedwyborcze obecnie. A prezydentem został 5 lat temu i od tamtej pory tylko tracił w sondażach. No chyba, że znowu okaże sie ze wszystkie media kłamały i ośrodki badań publicznych także, a prezydent miał szanse na reelekcje.... Nie piszmy kolego historii na nowo.