Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5197
Stary 13.04.2010, 16:54
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Wałęsa z Jarosławem Kaczyńskim stali obok siebie podczas Mszy za poległe ofiary to nawet ręki sobie nie podali jak było przekażcie sobie znak pokoju.... ehhhh.A gdzie nałka Jana Pawła Drugiego który potrafił przebaczyc nawet temu co do niego strzelał.
Żaden polityk w Polsce nie dojrzał do tych nauk. Taką mamy scenę polityczną.

Moim zdaniem na Wawelu powinny być chowane postacie naprawdę wybitne. Jeśli pochowamy tam Lecha Kaczyńskiego, to za jakiś czas staniemy przed problemem co z innymi prezydentami? Kwaśniewski, Wałęsa też mają przecież zasługi dla Polski. A moim zdaniem byłaby to przesada.