Donki napisał(a):

No w meczu Benfica - Sporting można chyba grubo zagrać Na gospodarzy
Benfika u siebie 11 wygrane 1 remis 0 porażek bramki: 37-5
Sporting na wyjazdach: 4-5-3 bramki:15-9
|
Z tym grubo to bym nie przesadzał. W końcu derby to derby......
Mi się wydaje ,że grubo to dzisiaj można tylko Seville i Chelsea zagrać.
