Pan Jotka napisał(a):

|
Dziekuję , że wyraziłeś wprost to co myślisz. Byłeś wyborcą Lecha Kaczyńskiego i jego osoba ci odpowiadała. Ja mówiąc wprost-należałem do tej większości ..... Pzdr
|
Mniejszości kolego,mniejszości.
Jakbyś był w większości to by kto inny był Prezydentem